Email :
info@aydinaxle.com
+90 332 239 10 61 (PBX)

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 1987 yılında kurucumuz Mehmet DEMİRBAŞ tarafından Konya Karatay Sanayisinde yedek parça üretimine başlamış, 1997 yılında Kostim Özel Organize Sanayi Bölgesinde 3.000 m2 kapalı alanda faaliyetini devam ettirmiş kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza atarak otomotiv yedek parça ve dorse dingil pazarında ciddi bir pay sahibi olmuştur.

2009 yılında inşaatı tamamlanan Konya Organize Sanayi Bölgesindeki (30.000 m2 açık, 10.000 m2 kapalı) yeni fabrikamızda ileri teknoloji üretim hatları ile Türkiye ve dünyada otomotiv yan sanayisinin lider bir markası olma yolunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sektörün vazgeçilmezi...

 

Vizyonumuz

Aydın İlave Dingil olarak vizyonumuz, ürün ve hizmetlerimizde kaliteyi hergün bir adım daha ileri taşımak, sürekli gelişmek ve her geçen gün hizmet kalitesini artırarak müşterilerimize doğru ürünü, optimal fiyatlarla sunmaktır. Ürettiğimiz kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutarak yeni pazarlara dahil olmaktır.

 

Misyonumuz

Firmamız ana felsefesi olarak değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmayı, üretimde en üst düzey kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı benimsemiştir.

Hep daha iyiyi hedefleyerek, fabrika, atölye ve diğer çalışma ortamlarında çalışma kalitesini yükselten, çalışanlara işini sevdiren, kazandığı bilgi ve becerileri müşterileri ile paylaşan, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamına katkı sağlayan sektöründe örnek bir firma olmak.